Tekil mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2021, 12:55   #1
NursenAy
Member
 
İstanbul Anadolu Şubesi
Kaydolma Tarihi: 08 Şubat 2021
Mesajlar: 93
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Litecoin Sahipleri Spark (FLR) Ödüllerini Nasıl Alabilecek? İşte Detaylar

Mainnet’e geçişinin uzun bir süredir beklendiği Flare blockchain’in destekçileri olan Flare Community, XRP ve Litecoin (LTC) sahipleri arasında ödüllerin nasıl dağıtılacağına dair bazı ayrıntıları paylaştı.

Daha fazla varlık, daha fazla likidite, daha fazla talep

Topluluk tarafından yönetilen bir hesabın gönderisine göre, Flare mekanizmalarındaki birçok varlık için desteğin uygulanmasının ardındaki mantık oldukça basitti. Birçok Flare tabanlı token ile FLR’ye olan talep azalacaktır. Bu nedenle değerindeki artışı katalize edecektir.


Wondering why additional F-Assets on the Flare Network is beneficial to you as a $FLR holder?

Additional F-Assets = Higher demand for Spark.
Higher demand for Spark = Increase of price.

I've said it once, I'll say it again,

The more F-Assets the better.$LTC $XRP pic.twitter.com/7mgAnfSn5j
— Flare Community (@CommunityFlare) January 18, 2021
Kriptokoin.com tarafından daha önce bildirildiği üzere 8 Ocak 2020’de Flare Networks mainnet geçişinin ardından, Litecoin’in (LTC) blockchain’ine entegre edileceğini duyurdu. Beşinci en büyük kripto para biriminin tutkulu bir topluluğu var, bu nedenle yakında mainnet’e alınacak olan blockchain Flare’in potansiyel kullanıcı tabanı genişliyor.

Temel varlıklar olarak Spark (FLR) token’ları XRP sahipleri arasında birden fazla ay sürecek olan bir airdrop aracılığı ile dağıtılacağı da unutulmamalı. Flare Networks, 1 XRP karşılığında 1 FLR dağıtmak üzere 12 Aralık 2020’de kullanıcıların XRP bakiyelerinin anlık görüntülerini almıştı.Bu sırada XRP sahiplerinin aksine Litecoin (LTC) kullanıcıları FLR airdrop’ları için uygun olmayacak. Bu nedenle Flare Community’nin Twitter hesabını takip edenler, LTC sahiplerinin Flare operasyonlarına katılmak için neyin gerekli olduğunu sordu.

Litecoin kullanıcılarına özel ödül havuzu

Flare Community temsilcileri, Litecoin (LTC) sahiplerine FLR ödemelerinin özel bir Litecoin (LTC) özel havuzu aracılığıyla geleceğini açıkladı. Bu amaçla 5.000.000.000 Spark (FLR) token’ı kenara ayrıldı.

Bir YouTube videosunda, Flare Community, tüm Flare tabanlı token’ların sahiplerinin (FXRP, FLTC vb.) pasif gelir elde edeceğini duyurdu. Program çerçevesinde ödemeler her gün sahiplerinin cebine düşecek. Güncel F-varlıklarına göre güncel bir ödeme tutarı hesaplanacak.

Flare Networks’ün CEO’su Hugo Philion, yakın zamanda Raoul Pal’ın Real Vision Crypto programında verdiği röportajda; izleyicilere ekibinin Flare blockchain’ini ana ağa Mayıs 2021’de geçirmeyi planladığını bildirdi.
NursenAy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla