Bitcoin Türkiye

Bitcoin Türkiye (https://www.bitcoinforum.com.tr/)
-   Ethereum (ETH) (https://www.bitcoinforum.com.tr/ethereum-eth/)
-   -   Flare Ethereum Uyumluluğunu Stellar’a Getiriyor (https://www.bitcoinforum.com.tr/ethereum-eth/408-flare-ethereum-uyumlulugunu-stellar%92-getiriyor.html)

throther 27 Şubat 2021 18:10

Flare Ethereum Uyumluluğunu Stellar’a Getiriyor
 
Flare Networks, Stellar Lumens’i (XLM) akıllı sözleşme platformuyla entegre edeceğini açıkladı. Böylece Flare, Ethereum blok zinciri ile uyumlu bir durumu ortaya koyacak.

Flare XLM ve ETH’yi Bağlayacak
Flare’nin Stellar Lumens’i entegre etme kararı, kullanıcıların XLM destekli tokenlar oluşturabilecekleri anlamına geliyor. Diğer taraftan hamle, bu tokenları Uniswap gibi Ethereum tabanlı DeFi projeleriyle kullanabilecekleri anlamına da geliyor. Bu, yatırımcıların kripto para birimlerini köprü tokenlarına dönüştürmesine olanak tanıyan FLR Networks’ün F-Asset protokolü aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Stellar zaten yerel akıllı sözleşmeleri destekliyor. Ancak, kendi sözleşmeleri Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu değildir. Flare’in yaklaşımı bu kısıtlamanın üstesinden gelecektir.

Diğer FLR Çabaları
Flare Networks daha önce XRP (XRP), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) ile entegrasyonu duyurmuştu. FLR, çeşitli varlıkları devreye alarak merkezsiz olmayı hedeflediğini söylüyor. Aynı zamanda maksimalizmden, belirli kripto paraların diğerlerine göre tercih edilmesinden kaçınmayı da amaçlıyor.

Ekip, XRP ve FLR sahipleri için yaptığı gibi XLM, LTC ve DOGE sahipleri için bir airdrop yapıp yapmayacağını netleştirmedi.

FLR Networks hala testnet aşamasında. Projenin ana ağının 2021 2. Çeyrek sonunda devreye girmesi bekleniyor.


Forum saati GMT olarak seçilmiştir. Şuanki saat: 20:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, vBulletin Solutions Inc.