Bitcoin Türkiye

Bitcoin Türkiye (https://www.bitcoinforum.com.tr/)
-   Teknoloji ve Haberler (https://www.bitcoinforum.com.tr/teknoloji-ve-haberler/)
-   -   Okyanus Ambalaj ANKARA - Parti, Düğün, Nişan, Kına Malzemeleri (https://www.bitcoinforum.com.tr/teknoloji-ve-haberler/2943-okyanus-ambalaj-ankara-parti-dugun-nisan-kina-malzemeleri.html)

OzeL 06 Ağustos 2021 17:09

Okyanus Ambalaj ANKARA - Parti, Düğün, Nişan, Kına Malzemeleri
 
Okyanus Ambalaj, 2008 yılının Nisan ayının 5'inde Ankara ilinin Mamak ilçesinde kurulmuştur. 2020 yılında ise TPE (Türk Patent Enstitüsü) Marka haklarını alarak tanınmış bir marka haline gelmiştir. 7 çalışan personel kadrosu bulunan firma bünyesinde 4 adet aracı ile müşterilerine hizmet sağlayan ürün konsepti "poşet, ambalaj, köpük tabak, streç, folyo kaseler, sızdırmaz kaseler, temizlik malzemeleri parti ve organizasyon ürünleri, kına, düğün, söz, nişan ve doğum günü ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çözüm ortaklarımıza rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta, doğru müşteriye doğru ürünü, doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu yaklaşım sayesinde OKYANUS AMBALAJ sektörde istikrarlı bir büyüme yakalamış, sahip olduğumuz marka imajını daha da ileriye taşımayı amaç edinmiştir. Firmamız organizasyon ve ambalaj sektöründe kendi üretimi dışında, lider üretici firmaların bayiliğini de bünyesine katarak müşterilerimize kalite, maliyet ve hız avantajı sağlamaktadır. Müşteri odaklı iş modelimiz çözüm ortaklarımızla güvene dayalı bir ilişkisi yaratmakta bu anlayış neticesinde portföyümüz her geçen gün genişleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İnovasyona, iş etiğine müşterinin talep ve düşüncelerine öncelik veren bir firmaya olmanın yanı sıra toplumsal fayda, şeffaflık, uzlaşma ve paylaşım gibi değerlerin sektördeki itibarımızın teminatı olduğunu düşünmekteyiz.
Bize duyulan güven yaptığımız işe daha fazla özen göstermeye teşvik etmekte bizleri ürün, hizmet, iş modeli, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerimizi daha da iyileştirmeye itmektedir. Sınırların ortadan kalktığı, rekabetin ön plana çıktığı günümüz dünyasında Okyanus Ambalaj hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ
Yılların kazandırdığı bilgi ve tecrübelerimizle müşterilerimizi en doğru ürün alternatifine yönlendirirken; ürettiğimiz ambalajlarla da sektördeki saygınlıklarını arttırmak.

DEĞERLERİMİZ
Kalite: İyi ambalaj sattırır.
Dürüstlük: Dürüstlük öncelikli değerimizdir. Çalışanlarımız arasında ve tüm iş ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
Farkındalık: Ürettiğimiz ambalajın gıda ambalajı olduğunun ve son tüketicinin sağlığını etkileyecek faktörlerden sorumlu olduğumuzun farkındayız.
Güvenilirlik: Malzeme ve üretim teknikleri konularındaki çözüm önerilerimizi, 13 yılı aşkın tecrübemize dayanarak yaparız.

İLETİŞİM
Telefon : 0312 365 55 54
Adres : Peyami Sefa Mah. Mehmet Ali Altın Cad. 134/D MAMAK / ANKARA
E-Posta : [email protected]
Web : Okyanus Ambalaj


Forum saati GMT olarak seçilmiştir. Şuanki saat: 21:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, vBulletin Solutions Inc.